skip to Main Content

Medlemmer i Business Club

Bliv en del af Business Golf Club Holstebro – vestjyllands stærkeste golfnetværk.

7C0F5AD8-99C7-4E47-97EB-43852E135C36_1_105_c
Eiler Thomsen

Navn: Eiler Thomsen

Eiler Thomsen Alufacader

Telefon: 40 21 85 05

et@et-alu.dk

43B1DF69-DED6-411A-8AC9-49C27CF875E1_1_105_c
John Gråkjær

Navn: John Gråkjær

Gråkjær

Telefon: 40 27 05 55

jogra@graakjaer.dk

5ED79BAA-1D6C-4916-BC58-099867D4506F_1_105_c
Michael Schytte

Navn Michael Schytte

Royal Unibrew

Telefon 29 23 03 93

michael.schytte@royalunibrew.com

F9A4949F-FFA2-4022-BD4C-AAB48B34544F_1_105_c
Finn Bjerg

Navn Finn Bjerg

Royal Unibrew

Telefon

finn.bjerg@royalunibrew.com

E3123483-DD90-47ED-B37B-71D4AFABAF4C_1_105_c

Navn: Daniel Thrane

Thrane Teknik & VVS

Telefon: 20929080

thrane@thrane-teknik.dk

Billede-paa-vej

Navn: Lars Naur

Jysk Energi

lna@jyskenergi.dk

3FD65C5B-F437-4397-BED0-D5F310E68FBB_1_105_c

Navn: Claus Simonsen

Jyske Bank Erhverv

csi@jyskebank.dk

Søvn & Comfort 17.05.191510 (2)

Navn: Flemming V Kristensen

Søvn & Comfort

Telefon: 28 11 45 95

flemming@sovn-comfort.dk

buch-210

Navn: Günther Løkke

Løkkes Maskinfabrik

Telefon: 27 20 35 16

fgl@jclm.dk

Flemming Madsen (2)

Navn: Flemming Madsen

Holstebro Turistbusser

Telefon:

fm@holstebro-turistbusser.dk

Jesper-Henriksen-e1519722802969

Navn: Jesper Henriksen

Spar Nord

Telefon: 30 17 26 23

jhk@sparnord.dk

Billede-paa-vej

Navn: Jørgen Hansen

XL Byg – Roslev

Telefon: 20 70 15 00

jsh@roslev.dk

CE363AB5-D577-499B-BE93-A2690E4FEB0F_1_105_c

Navn: Preben Dinsen

Barry Callebaut

Telefon: 41143218

preben.dinsen@barry-callebaut.dk

Uffe_Larsen foto business (2)

Navn: Uffe Larsen

Krøyer Pedersen

Telefon: 61 20 09 18

ul@kroyerpedersen.dk

698869C9-5449-45AE-A76D-6653BBC35646_1_105_c

Navn: Claus Lorentzen

Outer

Telefon: 21 86 86 61

cl@outer.dk

A4954A3A-A15A-4151-B776-0322F293FE40_1_105_c

Navn: Kjeld Nedergaard

Aktiv Personale

Telefon: 29 62 68 11

kjeld@aktivpersonale.dk

A5C50DB0-25EE-4205-9F9A-4080083BF550_1_105_c

Navn Martin Sejer Kristensen

Dansk Vinhandel

Telefon: 22444042

mk@danskvinhandel.dk

Billede-paa-vej

Navn: Kasper Schjøtz

Schjøtz Byg

Telefon: 21 20 53 50

faktura@schjotzbyg.dk

20200526-DSC_0614

Navn: Hans Jørgen Kristiansen

MidtVest Trailers

hjk@mvt.dk

20200526-DSC_0657

Navn: Jens Stendys

Wunder Wear

Telefon: 23 93 04 70

jens@stendys.com

Billede-paa-vej

Navn: Mikkel Olsen

Bierstube

mikkel_olsen90@hotmail.com

C693CCE6-AD8F-416A-9852-29E488172BC7_1_105_c

Navn: Lars Sommer Asmussen

Nordea

Telefon: 61 20 76 05

lars.asmussen@nordea.com

338B0A03-3F84-4172-99DE-3D12432C4491_1_105_c

Navn: Jan Røgilds

Holstebro Kartonnage

Telefon: 61 28 62 99

jr@holstebro-kartonnage.dk

20200526-DSC_0648

Navn:  Søren Henriksen 

Malerfirmaet Henriksen

Telefon: 40 40 75 50

soren@malerfirmaethenriksen.dk

27CD1AF0-0E5F-456D-8AA6-3919C2F12B0B_1_105_c

Navn: Allan Henriksen

Malerfirmaet Henriksen

Telefon: 29 66 18 28

allan@malerfirmaethenriksen.dk

37E04CCC-DF78-4CAD-AEE1-363AA4CE4535_1_105_c

Navn: Anders Bjerregaard

RealMæglerne Holstebro

Telefon: 26177679

aba@mailreal.dk

K.Sortberg

Navn: Kenneth Sortberg

Sortberg Hansen

Telefon: 20 93 24 23

ks@sortberghansen.dk

08E28204-0704-44B6-BFBC-E7C6C0191F96_1_105_c

Navn: Torben Lyngvig

Vestjylland Forsikring

Telefon: 28 12 69 10

tly@vestjylland.dk

18CE6272-5BE2-43B8-AD92-4C71118DCB38_1_105_c

Navn: Charlotte Thoft Pedersen

Firma: Sortberg Hansen

Telefon: 92 44 52 24

ct@sortberghansen.dk

D0693BBB-BDA7-4F4B-96B2-2892678B75CB_1_105_c

Navn: Jan Heine Jacobsen

Firma: OJM

Telefon: 40 45 97 45

jhj@ojm.dk

754FAF5C-EE0C-42D9-9BB9-1EADEEFB9A81_1_105_c

Navn: Lars Thornvig

Firma: Jysk Fynske Medier

lath@dagbladetholstebro.dk

E580E733-1965-46AD-96CB-99F1C9EA106F_1_105_c

Navn: Anders Jørgensen

Firma: Musik Teatret

aj@musikteatret.dk

torben doktor.

Navn: Torben Doktor

Firma: Louis Nielsen

Telefon: 30 38 19 11

torben.doktor@specsavers.com

Billede-paa-vej

Navn: Kim Vorret

Firma: PWC

kim.vorret@pwc.dk

98FD0232-C58B-4708-B571-A4748C2C2B8A_1_105_c

Navn: Søren Hansen

SH Advise

sh@hansenadvise.dk

Billede-paa-vej

Navn: Claus Ø. Mosekjær

Firma: Fnugfri.dk

claus@fnugfri.dk

E64511B8-5BE7-42F8-AB7A-F0F54F93F1E2_1_105_c

Navn: Poul Djernes

Firma: Meny

Telefon: 61 77 12 87

poul.djernes@me.com

38731194-ADCD-4D40-AC8A-A749CA8CA953_1_105_c

Navn: Jens Eg

Firma: DAFA

Telefon: 40 13 32 58

je@dafa.dk

13B2C6AD-9A24-44C1-9FB5-202E03C0A8B0_1_105_c

Navn :Tom Bach Nielsen

Firma: Jyden/Skjold

Telefon: 61 62 05 30

tni@jydenbur.dk

20200526-DSC_0609

Navn: Flemming Antonsen

Telefon: 21 72 18 18

fs-anton@youmail.dk

Bjarne SH - Kopi (2)

Navn: Bjarne Lind

Firma: Børge Lind & Sønner

Telefon: 40 92 86 66

bl@lind-byg.dk

1D99C586-B952-40EE-ACE1-E442F27EC805_1_105_c

Navn: Jette Vad

Firma: Sparrekassen Thy

Telefon: 21 35 59 78

jni@sparthy.dk

20200526-DSC_0644

Navn: Helle Bjerre

Firma: Handelsbanken

Telefon: 26 12 25 11

hebj04@handelsbanken.dk

1AFE5BD7-E316-4A02-A6C8-7A31CBF4A397_1_105_c

Navn: Bjørn Gadgaard

Remove It 360 – algebehandling

Telefon: 42835372

bjørngadgaard@gmail.com

4C9E9B27-477F-4E6F-A68A-95B149FAA2BD_1_105_c

Navn: Marc Gadgaard

Firma: Remove It 360 – algebehandling

marcgadgaard@gmail.dk

20200526-DSC_0515

Navn: Mette Højbøge

Firma: Restaurant Storådalen

Telefon: 42526868

restaurant@storaa-dalen.dk

4198DF04-046B-49C1-AC20-2D4A8AFEA5BF_1_105_c

Navn: Ejgild Christensen

Firma: STS Biler

ec@sts-biler.dk

Billede-paa-vej

Navn: Nicolai Bue

Firma: Jyske Bank

Telefon: 30 35 47 40

nb@jyskebank.dk

0E0CD92C-C10C-4A86-AE1B-D06DEB044021_1_105_c

Navn: Anders Oksbjerg

Firma: Jyske Bank

Telefon: 2494 6125

aok@jyskebank.dk

767CF45D-BC31-4240-94C5-B5C5CB3B31D3_1_105_c

Navn: Peder Amtkjær

Firma: Guldbageren

Telefon: 30 62 82 43

pederamtkjaer@gmail.com

3D0739CF-99D0-449F-ACF8-43775A54451E_1_105_c

Navn: Frode Pagh Bæk

Firma: Brendstrup & Vium

Telefon: 51 53 03 11

fpb@brendstrup-vium.dk

Billede-paa-vej

Navn: Rene Østergaard

Firma Østergaard Consult

rene@ostergaard-consult.dk

rsz_simon_dahl_pedersen_-_marts_2018_-_visitkort_-_sort-hvid (3)

Navn: Simon

Firma: Dahl Pedersen

Telefon: 22 11 25 79

simon@dahlpedersen.dk

MAA foto (2)

Navn: Mads Aagaard

Firma: Smith knudsen

Telefon: 40 83 91 30

maa@smithknudsen.dk

07196584-DFDE-4F04-9F9B-95CD43868900_1_105_c

Navn: Johnny Pedesen

Firma: Ringkøbing Lanbobank

Telefon: 76 24 95 18

jop@landbobanken.dk

Billede-paa-vej

Navn: Poul Bojsen

Firma: Bojsen Biler

Telefon: 51 72 02 25

poul@bojsenbiler.dk

Jesper Gadegaard

Navn: Jesper Gadegaard

Firma: Danske Bank

Telefon: 25 10 19 24

jesja@danskebank.dk

CF8127F4-4BF5-4D08-AC40-E8A48F4285D4_1_105_c

Navn: Henrik Givskov

Firma: JAI-O A/S

Telefon: 20 21 99 26

hg@jai-o.dk

Billede-paa-vej

Navn: Daniel Salling Petersen

Firma: Salling It & Print

Mail: daniel@sallingit.dk

20200526-DSC_0596

Navn: Heinrich Dalager

Firma: Danske Bank

Telefon: 61 65 22 66

Mail: hedal@danskebank.dk

Billede-paa-vej

Navn: Brian Hansen 

Firma: 10-4 Klik og Byg

Telefon 97 49 18 11

brh@10-4.dk

20200526-DSC_0664

Navn Bjarne Jeppesen

Firma Mr Holstebro

Telefon 97 41 12 12

027@mr.dk

Billede-paa-vej

Navn Per Tornvig

Firma Peoplez

Telefon 70 70 78 86

pt@peoplez.dk

Billede-paa-vej

Navn: Frederik Lange

Firma: Slagter Lange

Telefon: 25 34 01 66

frederiklange@hotmail.com

E444BDE6-E445-4B9B-B6C7-9E63FF87A006_1_105_c

Navn Klaus Bruun

Pro-ex Aps

Telefon 21756776

kb@pro-ex.dk

20200526-DSC_0638

Navn Jens Ejvind Toft

Borbjerg Sparekasse/SparInvest

Telefon 9610 9639

jemtoft@gmail.com

225005EC-B605-47D2-B1F4-62A1E5C1D855_1_105_c

Navn Peder Johansen

Restaurant Under Klippen

mail@underklippen.dk

77A09A83-0581-415E-B10F-5A15BEE22201_1_105_c

Navn Jimmy Pedersen

Firma Golfshoppen Holstebro

Telefon 96126203

jimmypedersen17@hotmail.com

Back To Top