skip to Main Content

Kontaktpersoner i Business Club

Hjertelig velkommen til medlemmerne af Holstebro Business Golf Club.

KONTAKTPERSONER

Eiler thomsen

Navn: Eiler Thomsen

Firma: Eiler Thomsen Alufacader

Telefon: 40 21 85 05

Mail: et@et-alu.dk

john graakjær

Navn: John Gråkjær

Firma: Gråkjær

Telefon: 40 27 05 55

Mail: jogra@graakjaer.dk

Michael Schytte_2 (2)

Navn Michael Schytte

Firma Royal Beer

Telefon 29 23 03 93

Mail: michael.schytte@royalunibrew.com

Finn Bjerg-til business (2)

Navn Finn Bjerg

Firma Royal Beer

Telefon

Mail: finn.bjerg@royalunibrew.com

dennis faurby

Navn: Dennis Faurby

Firma: Nicolaisen & Larsen

Telefon: 70 10 12 14

Mail: df@jcb.dk

Morten Bøggild2_jan2018 (2)

Navn: Morten Bøgild

Firma: Altibox

Telefon: 60 23 11 27

Mail: mba@altibox.dk

IMG_5425 - Kopi (2)

Navn: Peder Bork Jensen

Firma: X & Co

Telefon: 20 24 26 02

Mail: pbj@xogco.dk

Søvn & Comfort 17.05.191510 (2)

Navn: Flemming V Kristensen

Firma: Søvn & Comfort

Telefon: 28 11 45 95

Mail: flemming@sovn-comfort.dk

Gûnther Løkke

Navn: Günther Løkke

Firma: Løkkes Maskinfabrik

Telefon: 27 20 35 16

Mail.dk: fgl@jclm.dk

Flemming Madsen (2)

Navn: Flemming V Madsen

Firma: STS Biler

Telefon: 20 44 11 99

Mail: fm@sts-biler.dk

Jesper-Henriksen-e1519722802969

Navn: Jesper Henriksen

Firma: Spar Nord

Telefon: 30 17 26 23

Mail: jhk@sparnord.dk

Billede på vej

Navn: Jørgen Hansen

Firma: Roslev Trælast

Telefon: 20 70 15 00

Mail: jsh@roslev.dk

ejner-hessel

Navn: Bent Hessel

Firma: Ejner Hessel

Telefon: 20 85 43 34

Mail: b.h.hessel@hessel.dk

Uffe_Larsen foto business (2)

Navn: Uffe Larsen

Firma: Krøyer Pedersen

Telefon: 61 20 09 18

Mail: ul@kroyerpedersen.dk

Claus_Lorentzen - til business ny

Navn: Claus Lorentzen

Firma: Outer

Telefon: 21 86 86 61

Mail: cl@outer.dk

Kjeld Nedergaard (2)

Navn: Kjeld Nedergaard

Firma: Aktiv Personale

Telefon: 29 62 68 11

Mail: kjeld@aktivpersonale.dk

Billede på vej

Navn Lars Friis Hansen

Firma Luxo Living

Telefon 30271372

Mail:

Schjøtz byg

Navn: Kasper Schjøtz

Firma: Schjøtz Byg

Telefon: 21 20 53 50

Mail: faktura@schjotzbyg.dk

Billede på vej

Navn: Kim Søndergaard

Firma: Willis Towers Watson

Telefon: 88 13 94 93

Mail: kim.sondergaard@willistowerswatson.dk

Billede på vej

Navn: Jens Stendys

Firma: Wunder Wear

Telefon: 23 93 04 70

Mail: jens@stendys.com

Billede på vej

Navn: Ole Dam Hansen

Firma: Nordea

Telefon: 40 63 66 06

Mail: ole.dam.hansen@nordea.dk

Lars Sommer Asmussen

Navn: Lars Sommer Asmussen

Firma: Nordea

Telefon: 61 20 76 05

Mail: lars.asmussen@nordea.com

Jan

Navn: Jan Røgilds

Firma: Holstebro Kartonnage

Telefon: 61 28 62 99

Mail: jr@holstebro-kartonnage.dk

IMG_7750

Navn:  Søren & Allan Henriksen 

Firma: Malerfirmaet Henriksen

Telefon: 40 40 75 50/29 66 18 28

Mail: soren@malerfirmaethenriksen.dk

Billede på vej

Navn: Jan Stiggaard

Firma Jysk Energi

Telefon: 29 28 92 66

Mail: jsl@jyskenergi.dk

Billede på vej

Navn: Erik Kjærside

Firma: Vestjysk Bank

Telefon: 61 56 06 08

Mail: pho@vestjyskbank.dk

kenneth (2)

Navn: Kenneth Sortberg

Firma: Sortberg Hansen

Telefon: 20 93 24 23

Mail: ks@sortberghansen.dk

Billede på vej

Navn: Torben Lyngvig

Firma: Vestjylland Forsikring

Telefon: 28 12 69 10

Mail: ma@kirklarsen.dk

IMG_20180220_071718_127 - Kopi (2)

Navn: Hans Kurt Nielsen

Firma: Sevel Kro

Telefon: 61 42 96 40

Mail: hk@sevelkro.dk

Jan Heine - OJM

Navn: Jan Heine Jacobsen

Firma: OJM

Telefon: 40 45 97 45

Mail: jhj@ojm.dk

Billede på vej

Navn: Judith B Olsen

Firma: Jyske Bank

Telefon: 61 38 98 74

Mail: jbo@jyskebank.dk

Peter Kallerup - Musikteatret Holstebro (2)

Navn: Peter Kallerup

Firma: Musik Teatret

Telefon: 21 25 00 86

Mail: pk@musikteatret.dk

torben doktor.

Navn: Torben Doktor

Firma: Louis Nielsen

Telefon: 30 38 19 11

Mail: torben.doktor@specsavers.com

Billede på vej

Navn: Poul Spencer

Firma: PWC

Telefon: 21 23 03 66

Mail: psp@pwc.dk

Billede på vej

Navn: Torben Dyrmose

Firma: Idom El

Telefon: 20 22 50 93

Mail: td@idomel.dk

Portrætflemming (2)

Navn: Flemming Rasmussen

Firma: Johansen Grafisk

Telefon: 28 93 29 89

Mail: flemming@johansen-grafisk.dk

Holstebro Golfklub - Poul Djernes

Navn: Poul Djernes

Firma: Meny

Telefon: 61 77 12 87

Mail: poul.djernes@me.com

IMG_0865 - Kopi (2)

Navn: Jens Eg

Firma: DAFA

Telefon: 40 13 32 58

Mail: je@dafa.dk

TomNielsen

Navn :Tom Bak Nielsen

Firma: Jyden

Telefon: 61 62 05 30

Mail: tni@jydenbur.dk

flemming_antonsen_sh (2)

Navn: Flemming Antonsen

Firma: Tang Biler

Telefon: 21 72 18 18

Mail: fs-anton@youmail.dk

Bjarne SH - Kopi (2)

Navn: Bjarne Lind

Firma: Børge Lind & Sønner

Telefon: 40 92 86 66

Mail: bl@lind-byg.dk

Jette-Vad (2)

Navn: Jette Vad

Firma: Sparrekassen Thy

Telefon: 21 35 59 78

Mail: jni@sparthy.dk

18592_001 - Kopi

Navn: Helle Bjerre

Firma: Handelsbanken

Telefon: 26 12 25 11

Mail: hebj04@handelsbanken.dk

Anni Hansen (002)

Navn: Anni Hansen

Firma: Ringkøbing Landbobank

Telefon: 76 24 95 04

Mail: annihansen@landbobanken.dk

TTH web - KONTAKT -  Administration.indd

Navn: John Mikkelsen

Firma: TTH Holstebro

Telefon: 22 11 99 59

Mail: john@tthholstebro.dk

7_sh klaus holstebro rejse (2)

Navn: Klaus Harrestrup

Firma: Holstebro Rejsecenter

Telefon: 96 10 10 04

Mail: Klaus@holrc.dk

Kent_8_februar_2016_sort

Navn: Kent Petersen

Firma: EDB Centret

Telefon: 97 41 36 34

Mail: kent@edbcentret.dk

Billede på vej

Navn: Nicolai Bue

Firma: Jyske Bank

Telefon: 30 35 47 40

Mail: nb@jyskebank.dk

IMG_7754

Navn: Anders Oksbjerg

Firma: Sydbank

Telefon: 29 16 83 33

Mail: anders.oksbjerg@sydbank.dk

Billede på vej

Navn: Peder Amtkjær

Firma: Guldbageren

Telefon: 30 62 82 43

Mail: pederamtkjaer@gmail.com

Frode_Pagh_Baek_28_januar_2014 (2)

Navn: Frode Pagh Bæk

Firma: Brendstrup & Vium

Telefon: 51 53 03 11

Mail: fpb@brendstrup-vium.dk

Billede på vej

Navn: Chanette Mulvad

Firma Holstebro Turistbusser

Telefon: 29 93 60 43

Mail: chanette@holstebro-turistbusser.dk

rsz_simon_dahl_pedersen_-_marts_2018_-_visitkort_-_sort-hvid (3)

Navn: Simon

Firma: Dahl Pedersen

Telefon: 22 11 25 79

Mail: simon@dahlpedersen.dk

MAA foto (2)

Navn: Mads Aagaard

Firma: Smith knudsen

Telefon: 40 83 91 30

Mail: maa@smithknudsen.dk

240360

Navn: Johnny Pedesen

Firma: Ringkøbing Lanbobank

Telefon: 76 24 95 18

Mail: jop@landbobanken.dk

Billede på vej

Navn: Poul Bojsen

Firma: Bojsen Biler

Telefon: 51 72 02 25

Mail: poul@bojsenbiler.dk

Jesper Gadegaard - Danske Bank

Navn: Jesper Gadegaard

Firma: Danske Bank

Telefon: 25 10 19 24

Mail: jesja@danskebank.dk

JAI HG AdmD (3)

Navn: Henrik Givskov

Firma: JAI-O A/S

Telefon: 20 21 99 26

Mail: hg@jai-o.dk

Billede på vej

Navn: Ivan Bastrup

Firma: Ivan Bastrup Jacobsen

Telefon: 20 66 99 99

Mail: ivan@ivanbj.dk

_DX25448 business1

Navn: Heinrich Dalager

Firma: Danske Bank

Telefon: 61 65 22 66

Mail: hedal@danskebank.dk

10-4-dk

Navn 

Firma 10-4 Klik og Byg

Telefon 97 49 18 11

navn@mail.dk

Finn Bjarne (002)

Navn Bjarne og Finn

Firma Mr Holstebro

Telefon 97 41 12 12

Mail: 027@mr.dk

Billede på vej

Navn Per Tornvig

Firma Peoplez

Telefon 70 70 78 86

Mail: pt@peoplez.dk

Billede på vej

Navn: Frederik Lange

Firma: Slagter Lange

Telefon: 25 34 01 66

Mail: restaurant@storaa-dalen.dk

Billede på vej

Navn

Firma

Telefon

navn@mail.dk

Billede på vej

Navn

Firma

Telefon

navn@mail.dk

Billede på vej

Navn

Firma

Telefon

navn@mail.dk

Billede på vej

Navn

Firma

Telefon

navn@mail.dk

Back To Top